Műsorvezető: DÉVÉNYI ISTVÁN
2026.06.26.
Brutális tempó a törvényhozásban – hétről hétre rendkívüli parlamenti ülések vannak, ezek kibeszélésével kezdtük a műsort. Szóba került itt a vagyonvisszaszerzési hivatal is. Hogyan tovább? Ez is kiderül, ahogy felmerült a „Sulyok-precedens” is: NER-módszerekkel a NER-ellen? Borul az NKA-dominó, ki tudja, hol áll meg... – erről is beszéltek vendégeink, ahogy a klímaválságról is. Akik pedig mindezeket megvitatták Dévényi István műsorvezetése mellett: Unyatyinszki György, a Kontroll és Koncz Tamás, a Magyar Hang újságírója.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.