2026. június 25., csütörtök

BÓDIS KRISZTA: HA EGY KORMÁNY RABUL EJTI AZ ÁLLAMOT, LEROHAD A GÉP

SZINTEN TÚL
Műsorvezető: KRUG EMÍLIA
2026.06.24.



Ha egy kormány rabul ejti az államot, és a társadalmat is kifosztja, akkor a gép lerohad. El kell számoltatni azt a kormányt, amely saját gyarapodására költötte a pénzt – mondja Bódis Kriszta író, dokumentumfilmes, aki Társadalompolitikai stratégiáért és ágazati kommunikációért felelős kormánybiztosi pozíciójában elsőként a Szinten túl Krug Emíliának podcastnak adott interjút. Beszélt arról, hogy Magyar Péter felkérésekor szóba került a szociális miniszteri poszt is, de ő jobban örül mostani szerepének, mellyel a minisztériumok működésének összehangolásában segít. Bódis Kriszta elmondta, miért tartja károsnak az ellenzék által vitt bulvárpolitizálást, és miért hasznosnak a társadalmat közvetlenül megszólító influenszerpolitizálást, hol látja a Tisza-szigetek helyét a jövőben és milyennek látja belülről a parlamenti munkát. A kormánybiztos kitért arra, mit tart a Tisza-kormány fő feladatának, hogy a kormányban minden ellenkező híresztelés ellenére a szakértőknek van szava és meghallgatják a kritikát.

Szinten túl Krug Emíliával minden szerdán és pénteken a YouTube-on. Ha megteheti, támogassa a műsor készítőit a szintentul.hu oldalon.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.