Műsorvezető: DÉVÉNYI ISTVÁN
2026.06.25.
Vagyonvisszaszerzés: ezermilliárdok a tét – meghatározza az elmúlt heteket, de az elmúlt napokat is a téma, ezért ezzel kezdtük a műsort. És hasonlóval folytattuk: NKA-botrány: Bús Balázs és Ughy Attila is őrizetben. Sulyok Tamás kitart a végsőkig? Erről is beszéltek vendégeink, ahogy Navracsics Tiborról is, aki csalódott a nemzeti tőkésosztályban. Akik pedig mindezeket átbeszélték Dévényi István műsorvezetése mellett: Csintalan Sándor, Lánczi Richárd, Szalma Botond és Szerető Szabolcs.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.