2026. június 26., péntek

LENGYEL TAMÁS A MEGAFON FELSZÁMOLÁSÁRÓL: ALJAS ROHADÉK MIND, AKI EGY FŰSZÁLAT IS KERESZTBE TETT AZÉRT, HOGY EZ A HAZUG GÉPEZET MŰKÖDNI TUDJON

HVG
Szerző: LENGYEL TAMÁS
2026.06.25.


A színész azt is felvetette, hogy ha a Megafon valóban közpénzből működött, ki fogja az összegeket visszafizetni.


Ahogy arról beszámoltunk, pénteken megszűnhet a Megafon utolsó dolgozójának munkaviszonya. A Media1 információi alapján több mint 50 embert érint a leépítés több hullámban, még június végén, és már az irodáikat is felszámolták, a bútorokat eladták. Habár a választás estéjén még arról volt szó, hogy folytatják a működést, néhány nappal később már szóba került az is, hogy közösségi finanszírozásra álljanak át, április 21-én pedig közölték, hogy ha nem lesz megoldás egy hónapon belül, akkor jöhet a csoportos létszámleépítés.

A hírre Lengyel Tamás színész is reagált a közösségi oldalán. Ahogy fogalmazott:

Csak azt nem értem, ha a Megafon tényleg adományokból tartotta fenn magát a kezdetektől fogva, akkor egy választási vereségnek mégis miért az a következménye, hogy a mai napon az utolsó munkavállaló munkaviszonya is megszűnik, és még a bútorokat is eladták. Továbbá azt sem értem, ha esetleg mégsem adományokból gyűlt össze a működéshez szükséges pénz, hanem tényleg közpénz volt, ki fogja mindezt VISSZAFIZETNI?

Hozzátette: a magánvéleménye szerint „aljas rohadék mind, aki egy fűszálat is keresztbe tett azért, hogy ez a hazug gépezet működni tudjon”. Szerinte sok minden mellett a Megafonra sincs mentség, aki pedig „ott dolgozott, anyagot gyártott neki, arcával, tudásával, idejével segítette ezt a mocskot, az remélem, visszakapja az élettől mindazt, amit ő tett. Felkészül, Mandiner!” – zárta a posztját...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.