2026. június 27., szombat

HOL A VÖRÖS VONAL MAGYAR PÉTER RENDSZERVÁLTÁSÁBAN? | 24.HU

HÁROMHARMAD
Műsorvezető: NAGY JÓZSEF
2026.06.26.



A miniszterelnök meghirdette a Tisztítótűz-műveletet. Meddig érvényes az az érv, hogy „erre kértünk felhatalmazást”? Amíg nem épülnek vissza a „fékek és egyensúlyok", hol a „vörös vonal” Magyar Péter rendszerváltásában? Ezzel kezd ma Papp Atilla, Pető Péter, valamint Nagy József. Aztán a Fidesz-média összeomlása kerül terítékre.

00:00:00 Visszaszámláló 
00:03:55 Adáskezdés 
00:04:45 Tisztítótűz: határátlépés? 
00:13:56 Hol fog megállni, mi állítja meg? 
00:18:00 Igazságtétel vagy jogbiztonság 
00:28:28 A Fidesz keretezési problémái 
00:34:05 12 évben maximalizált mandátum 
00:47:12 Zsugorodó Fidesz-sajtó 
01:01:40 Rózsaszín farok

Cikkajánlók:

Pető Péter a Sulyok-eltávolítás demokráciaelméleti problémájáról: https://24.hu/belfold/2026/06/25/suly...

Pesty László-interjú: https://24.hu/belfold/2026/06/26/pest...


„MÉG PRÓBÁLUNK KAPASZKODNI A MEGSZOKOTT ÉLMÉNYEKBE” – DRÓNNAL AZ ELTŰNŐ VELENCEI-TÓ FÖLÖTT

444.HU
Szerző: HORVÁTH BENCE
2026.06.26.



Az elmúlt napokban sokat lehetett olvasni arról, hogy történelmi mélyponton van a Velencei-tó vízszintje, több strand egész nyáron ki se nyit. De azért még mindig akadnak, akik ugyanúgy elmennek a tóhoz, ahogy a megelőző években mindig, hogy aztán ott érje őket a sokk. Közéjük tartozik Pápai Gergő is, akik évek óta készíti drónfelvételekre alapuló zenés filmjeit a minket körülölelő táj átalakulásáról.

Legújabb videója az Eltűnő strand címet kapta, aligha kell magyarázni, miért. Innentől át is adjuk neki a szót: „Tegnap a középső, 6 éves gyermekemmel strandoltam Velencén. Egyszerre volt lenyűgöző és letaglózó a látvány: a haldokló tó mellett még egy-két kitartóbb büfés nyitva volt, a kikapcsolódni vágyók pedig még ebben az állapotban is megpróbálták élvezni a strandolást és a vizet, ahogyan mi is.

Az első 30–50 méteren a bokáig érő víz akár 30–35 fokosra is felhevül a hőségriadóban. A látogatók még próbálnak kapaszkodni a megszokott élményekbe, még egy vízibiciklit is sikerült megúsztatni a pár centis vízben.

Körülbelül a Covid-lezárások óta foglalkozom egy meditatív, lassú filmformátumon (slow film) keresztül a hazai tájakkal, a saját tájképünkkel, és azzal, hogy az emberi tevékenység, a mi életformánk hogyan alakítja át teljesen a környezetünket. Az aszály, a klímaváltozás, illetve a vízgazdálkodás tájformáló hatása évek óta foglalkoztat, a sorozatomban korábban is dolgoztam már fel kiszáradó, eltűnő tavakat.

Ilyen korábbi munkáim a Sivatag, ahol élni fogunk, illetve A sivatag, ahol élünk című filmek.

A mostani, Eltűnő strand című videóm az első olyan anyag, amiben hangsúlyosan megjelenik maga az ember. Ráadásul a strandoló, pihenni vágyó ember, aki egy kiszáradó, a megsemmisülés peremén imbolygó tóparton próbálja meg jól érezni magát – pontosan úgy, ahogyan azt a korábbi években megszokta.”

ÚJ KORSZAK JÖN AZ EGYHÁZAK ÉS AZ ÚJ KORMÁNY KAPCSOLATÁBAN? | MÁSRÉSZRŐL

KLUBRÁDIÓ / MÁSRÉSZRŐL
Műsorvezető: RÓZSA PÉTER
2026.06.26.



A Másrészről 2026 június 25-i adásában Rózsa Péter vendégei Gégény István katolikus teológus, a Szemlélek Alapítvány elnöke, Gábor György vallásfilozófus és Zalatnay István református lelkész, teológus, filozófus, egyetemi docens voltak.


AZ ORBÁN-RENDSZER A LELKEK MEGRONTÁSÁRA MENT RÁ, DE KUDARCOT VALLOTTAK

TELEX.HU / VIDEÓ
Szerző: TELEX
2026.06.26.



Éveket töltött az Orbán-kormány azzal, hogy Brüsszel, Soros György és a migránsok mintájára az LMBTQ-közösségből is ellenségképet gyúrjon. A próbálkozás nemhogy nem sikerült: a Telexnek nyilatkozó kutatók szerint a homofób retorika és a melegellenes intézkedések sora a fiatalok elvesztéséhez és a Fidesz-KDNP katasztrófális választási vereségéhez is hozzájárult, a Medián kutatása alapján pedig az emberek több mint kétharmada támogatja, hogy az azonos nemű párok összeházasodhassanak és gyereket fogadhassanak örökbe. Az új kormánypárt egyelőre a gesztusokon túl hallgat arról, hogy meglépik-e a törvények eltörlését, vagy továbblépnek az egyenjogúság felé.

Szabó Andrea szociológussal, Hunyadi Bulcsú radikalizmuskutatóval, a Political Capital szakmai vezetőjével, és Dombos Tamással, a Háttér Társaság ügyvivőjével jártunk utána, hogyan nőhetett ekkora mértékben az elfogadás, miért nem tudta a Fidesz az LMBTQ-közösség ellen fordítani az országot, és mik az esélyei annak, hogy a Tisza-kormány az azonos nemű pároknak is engedélyezze a házasságot és az örökbefogadást.

MEGSZÓLAL AZ ÜGYVÉD, AKI SZERINT ORBÁN VIKTORT ŐRIZETBE KELL VENNI ÉS GYANÚSÍTOTTKÉNT KIHALLGATNI

ATV MAGYARORSZÁG
Műsorvezető: RÓNAI EGON
2026.06.26.



Döntéshozóként nevezi meg Orbán Viktort az aranykonvoj-ügyben egy állítólagos ügyészségi dokumentum. A hírre hivatkozva az ukrán pénzszállítók védője indítványozta többek között Orbán Viktor, a volt miniszterelnök gyanúsítását és őrizetbe vételét.

FLASZTER 412. – BILINCS, BILINCS, RÁCS, RÁCS

FLASZTER
Műsorvezető: DÉVÉNYI ISTVÁN
2026.06.26.



Brutális tempó a törvényhozásban – hétről hétre rendkívüli parlamenti ülések vannak, ezek kibeszélésével kezdtük a műsort. Szóba került itt a vagyonvisszaszerzési hivatal is. Hogyan tovább? Ez is kiderül, ahogy felmerült a „Sulyok-precedens” is: NER-módszerekkel a NER-ellen? Borul az NKA-dominó, ki tudja, hol áll meg... – erről is beszéltek vendégeink, ahogy a klímaválságról is. Akik pedig mindezeket megvitatták Dévényi István műsorvezetése mellett: Unyatyinszki György, a Kontroll és Koncz Tamás, a Magyar Hang újságírója.

ÍGY RABOLTÁK LE A BALATONT – KEMPINGEKBŐL LAKÓPARKOK, NÁDASBÓL KIKÖTŐ, KÖZSTRANDOKBÓL MAGÁNPARTOK

VÁLASZ ONLINE / VÁLASZ PODCAST
Műsorvezető: BENYÓ RITA
2026.06.26.



Az elmúlt években a Balaton körüli közvagyon és közhasználat módszeres kiszorítása zajlott, mondják a szakértők. 15 ezer parti ingatlant húztak fel, miközben nagyjából 330 milliárd forintot szórtak el úgy, hogy az nem oldotta meg a helyiek lakhatási gondjait, viszont tovább drágította és zártabbá tette a Balatont. Vasas Gábor, a HUN-REN Balatoni Limnológiai Kutatóintézet igazgatója és Tarró Andrea civil aktivista szerint a tó vize ma még fürdésre alkalmas, de a part, a nádasok, a vízszintszabályozás és az ingatlanlogika már a Balaton ellenállóképességét veszélyezteti. A szakértők szerint nincs idő finomhangolásra: azonnali, drasztikus változás kell a szabályozásban és a szemléletben is, mert nem a tónak kellene tovább alkalmazkodnia a beruházói érdekekhez, hanem végre nekünk kellene alkalmazkodnunk a Balatonhoz.


Részletek a beszélgetésből:

Vasas Gábor:
„Bőven túl vagyunk azon, amit megtehettünk a Balatonnal. Amit korábban még beleférő körbeépítésnek vagy betonozásnak gondoltunk, az a klímaváltozás miatt ma már egyértelműen fenntarthatatlan és vállalhatatlan.”

„Jelenleg a Balaton vízminősége egészen kiváló. Alacsony a vízszint, de a víz fürdőzés szempontjából jó, sőt a szokásosnál akár jobb állapotban van. A baj akkor látszik igazán, ha nemcsak a vizet, hanem a Balatont mint egész rendszert nézzük.”

„Megszoktuk, hogy a Balaton adott vízszinten van, és ezt akarjuk biztosítani a társadalomnak. Csakhogy az élő rendszereknek ez egyáltalán nem jó. Itt lehet, hogy most már nekünk kellene alkalmazkodni a tóhoz, nem pedig a tavat megzabolázni.”

„A kikötő egy elzárt műbalaton: a hajók védelmére létrehozott tér, amely még inkább melegágya lehet inváziós fajoknak és olyan problémáknak, amelyek a Balaton számára nagyon komoly kockázatot jelentenek.”

„Eléggé csekély volt a figyelem a valós szakmára és a valós tudományra. A döntéshozóknak nem az utolsó pillanatban kellene megkérdezniük, hogy egy látványkotrásnak vagy beavatkozásnak volt-e értelme.”

Tarró Andrea:

„Alsóörsön, a kemping területén felépült egy 123 lakásos ingatlan, mellette pedig egy hatalmas kikötő. Ma már alig van olyan szakasz, ahol közvetlenül ki lehet jutni a partra. Szerintem ez nagyon nem jó irány.”

„Most már 15 ezer parti ingatlanról beszélnek a társadalomtudósok. Ha ezt végigszámoljuk, 330 milliárd forintot tettünk egyes vállalkozók zsebébe. Ezek nem oldották meg a lakhatási problémákat, hanem tovább gerjesztették őket.”

„Mi a balatoni vízparti szabályozást szeretnénk megállítani. Közel 130 helyrajzi számot azonosítottunk, ahol tovább csökkenhet a zöldfelület és növekedhet a beépítés. Ezt mindenképpen meg kellene állítani.”

NÉZZÜK MEG ORBÁN EGYKORI BIRODALMÁT, A KARMELITÁT BELÜLRŐL!

TOPIK - MINDIG TÉMÁBAN
Szerző: PITZ DÁNIEL
2026.06.26.



Orbán Viktor 2014-ben döntötte el, hogy beköltözik a miniszterelnöki iroda a Karmelita Kolostorba. Ebben a videóban megnézzük az épületet belülről, valamint megismerhetjük annak történetét a kezdetektől napjainkig.

TARTHATATLAN A BÉRHELYZET A FELSŐOKTATÁSBAN, 20-30 SZÁZALÉK A KÜLÖNBSÉG AZ ALAPÍTVÁNYI, ILLETVE AZ ÁLLAMI EGYETEMEK DOLGOZÓINAK A FIZETÉSE KÖZÖTT

NÉPSZAVA
Szerző: F. SZABÓ KATA
2026.06.26.


A bérkülönbségek rendezését tartják a legsürgetőbb kérdésnek a felsőoktatásban működő szakszervezetek képviselői, akik bizakodóak, mert úgy tűnik, az új kormány végre meghallgatja a véleményüket.


A rektorok és hallgatók képviselői után múlt héten felsőoktatási szakszervezeti képviselőkkel találkozott Katz Sándor felsőoktatásért felelős államtitkár, hogy megvitassák, mik a rövid-, közép- és hosszútávú fő célkitűzések az ágazat átalakításával kapcsolatban. Az egyeztetésen részt vett civil szervezetként az Oktatói Hálózat és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara képviselője is a munkáltatói oldalról. „Nem volt lekeverve egyetlen vélemény sem. Reménykeltő volt, hogy az államtitkár hangsúlyozta, szeretnék lefektetni a közvetlen véleménynyilvánítás és részvételiség alapjait a különböző oktatási stratégiák vagy éppen a felsőoktatási törvény véleményezésével kapcsolatban. Vagyis nem csak egyetemvezetők fogják tudni megjegyzéseikkel és meglátásaikkal ellátni a javaslatokat, hanem az egyetemi polgárságon belül a diákoknak és a dolgozóknak is beleszólási lehetőségük lesz. Ez elképesztő felelősséget ró innentől kezdve az egyetemi polgárokra. Nem lehet feltenni a kezüket és azt mondani, hogy kérem szépen, a fejem felett döntenek. Élniük kell azokkal a csatornákkal ‒ például a szakszervezet által nyújtott lehetőségekkel ‒ amelyekre így most ráadásul fenntartói részről is van egy nyitottság, sőt felhívás” – számolt be az egyeztetésről a Népszavának Gregor Anikó, a Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezetének (FDSZ) ELTE-s elnöke.

„A szakszervezetek is jobban elkezdték keresni egymással a kapcsolatot, és létrejött egyfajta partnerség, ami nagyon fontos, mert a különböző helyzetben lévő, különböző fenntartású egyetemek érdekképviselői együtt tudják kialakítani a javaslataikat a felsőoktatási stratégiához” – tette hozzá Bigazzi Sára a Tudományos Dolgozók Demokratikus Szakszervezete (TDDSZ) képviselője a Pécsi tudományegyetemről.

Az új kormány terveiről annyit tudni biztosan, hogy 2027. augusztus 01-én az egyetemeket fenntartó közfeladatot ellátó közérdekű vagyonkezelő alapítványok (KEKVA) végleg befejezik a működésüket. (A felsőoktatási intézményekhez nem kapcsolódó kekvák már első körben, idén augusztus végén megszűnnek.) Az államtitkár úgy tájékoztatta az érdekképviselőket, társadalmi egyeztetés útján fogják kialakítani a stratégiát arról, mi következik a felsőoktatásban az alapítványok megszűnése után.

A szakszervezetek a legfontosabb kérdésnek a bérek rendezését tartják. Az állami fenntartású intézményekben ugyanis nem történtek meg azok a bérfejlesztések, amelyek a modellváltó egyetemeken lezajlottak, így kialakult egy szakadék a különböző egyetemeken dolgozók között.

– Átlagosan 20-30 százalékos a különbség az alapítványi, illetve az állami egyetemek dolgozóinak fizetése között, amit nagyon fontos lenne rendezni. De a támogató munkakörben dolgozók helyzetére is felhívtuk a figyelmet, hiszen ők nem másodlagos szereplők, nélkülük az egyetem ugyanúgy összeomlana, mint bármilyen jobban látható dolgozói csoport nélkül. Az ő munkakörülményeik igazságos és méltó szabályozását is meg kell oldani – emelte ki Gregor Anikó. Bérolló ugyanakkor nem csak a különböző egyetemek között alakult ki, de akár egy intézményen belül is. Ugyanis a modellváltó egyetemeken is jelen vannak a bérkülönbségek, egyes karok nyertesei, mások vesztesei voltak az alapítványosodásnak, például az alapján, hogy mely területek voltak piacképesebbek, vagy az indikátorokat meghatározó vezetők mely karok érdekeit képviselték inkább. Éppen ezért a szakszervezeteknek kiemelt prioritása az ágazati bértábla kiharcolása.

Ezen felül nagyon fontosnak tartják a rendkívül alacsony doktorandusz ösztöndíjak emelését, a havi 140-180 ezer forintos juttatás ma már a szegénységi küszöb alatt van, amiért cserébe teljes állású kutatói munkát kellene végezni. Az ELTE-n például a magyar képzésre járó doktoranduszok 90 százaléka dolgozik emellett...

BOD PÉTER ÁKOS: NINCS KIRÁLYI ÚT, ÚJ ÁLLAMMODELL KELL

G7.HU / EKONOMI
Szerző: BOD PÉTER ÁKOS
2026.06.27.


A Magyar-kormány figyelemre méltó aktivitással kezdett neki a megelőző négy választási ciklus alatt kialakult (kifejlesztett) uralmi-kormányzati rezsim kinövéseinek a lenyesegetéséhez, az EU-tagsággal nem kompatibilis szabályok, intézmények, gyakorlatok felszámolásához.

A legnagyobb figyelmet az eddig nem működő vagy túlpolitizált államhatalmi intézmények vezetőinek cseréje, az előző rezsimhez nyilvánvalóan kötődő személyek elmozdításának az ügye kapja. Ennek a szükséges feladatnak az elvégzését nagyban megkönnyíti az április 12-i választáson létrejött magabiztos Tisza-többség mind a társadalmi felhatalmazást, mind a parlamenti többséget illetően. A jog eszközeivel politikai és alkotmányos vonatkozásban egyaránt legitim módon végre lehet hajtani a politikai cezúrához és a hatékony kormányzati működéshez szükségesnek ítélt intézményi és személyi átalakításokat. Ezáltal elkerülhetők a vitatható legalitású megoldások, amely alkalmazására egyszerű parlamenti többség esetén rákényszerült volna az új kormány.

Mint sok másban, a hasonlóságok között e vonatkozásban is nagy a különbség a 36 évvel ezelőtti fejleményekhez képest. Akkor az új (hárompárti koalíciós) kormány erős ellenzékkel, nem barátságos médiaviszonyok közepette, tudatosan erősre formált alkotmányos ellensúlyok (köztársasági elnök, Alkotmánybíróság, Állami Számvevőszék) léte mellett próbált programjának nekikezdeni, de legfőképpen megküzdeni a gyorsan romló gazdasági helyzetből fakadó újabb problémákkal és a kimenő rezsimtől örökölt megoldatlan ügyekkel, mulasztásokkal, végre nem hajtott vállalásokkal. Jelenleg is bukkannak fel túlérett ügyek, a gondoltnál nehezebb államháztartási helyzetek, valamint a külső környezetben is előállnak kellemetlen fordulatok, ám a pénzügyi piacok, a meghatározó gazdasági szereplők pozitív várakozásokkal fogadták a kormányváltást. Ezt a magyar befektetési eszközök iránti kereslet, a forintárfolyam alakulása és az üzleti érdeklődés intenzitása világosan jelzi.

A jogi-intézményi korrekciók elvégzéséhez nagy tempót diktál most az élet azzal, hogy az uniós szabályoknak való gyors és egyértelmű megfelelés szükséges a Magyarország számára félretett, ám eddig elérhetetlen pénzforrásokhoz való hozzájutáshoz. A gyors törvényalkotói munkát jelenleg nem gátolják a hatalmi pozíciókban „hátrahagyottak”. A gyenge kisebbségi pozícióban levő ellenzéki pártok nem képesek érdemi ellenállást kifejteni. A közvéleményben sem erősödött fel a türelmetlen hang. Mindez szintén nagy kontraszt a korábbi rezsimváltáshoz képest...

''HA VALAKI AZ ISTÁLLÓBÓL A GANÉJT KEZDI KILAPÁTOLNI, AKKOR HIÁBA VESZ FEL FEHÉR KESZTYŰT..."

KLUBRÁDIÓ / REGGELI SZEMÉLY
Műsorvezető: SZÉNÁSI SÁNDOR
2026.06.26.



"Korrupciós szempontból nincsenek kis halak és nagy halak. A bűnösség erkölcsi oldala ugyanakkora, legfeljebb valaki magasabb beosztásban nagyobb kárt tud okozni" – fogalmazott a Transparency International Magyarország jogi igazgatója a Reggeli gyorsban annak kapcsán, hogy az NKA-botrány kapcsán elhangzottak olyan kritikák, hogy kishalakat fogott ki a rendőrség. Az aranykonvoj-ügyről pedig úgy nyilatkozott: "Ebben egyszerűen nincs nyertes kiút Orbán Viktornak". Mint mondta, a folyamatban lévő nyomozások akár a legmagasabb politikai szintekig is elvezethetnek.

ELŐZETESBE KERÜL ORBÁN? // SZABADSAJTÓ KLUB

KONTROLL / SZABADSAJTÓ KLUB
Műsorvezető: GULYÁS BALÁZS
2026.06.26.



Ezen a héten műsorunk témái: 

• Eljuthat-e a valódi felelősök elleni vádemelésig a törvénytelenül feltartóztatott ukrán pénzszállító ügye? 
• Milyen politikai kockázata lehet a Tisza-kormány számára annak, ha tényleg letartóztatják Orbán Viktort? 
• Elfogadható, hogy Sulyok Tamás megbízását egy egymondatos alkotmánymódosítással szüntetik meg? 
• Mikor viszik el majd a börtönbe Hankó Balázs volt kulturális minisztert is az NKA-botrány miatt? 
• Mi lehet a haszna képviselői mandátumok 12 éves korlátozásának, és mikor ígérte meg ezt Magyar Péter a választási kampányban? 
• Miért nem finanszírozzák a jövőben a fideszes oligarchák a volt Orbán-kormány propagandalapjainak életben tartását?

KÖTÖTTFOGÁS 402. – BILINCSBE VERT FIDESZESEK – KI LESZ A KÖVETKEZŐ?

KÖTÖTTFOGÁS / MAGYAR HANG
Műsorvezető: DÉVÉNYI ISTVÁN
2026.06.25.



Vagyonvisszaszerzés: ezermilliárdok a tét – meghatározza az elmúlt heteket, de az elmúlt napokat is a téma, ezért ezzel kezdtük a műsort. És hasonlóval folytattuk: NKA-botrány: Bús Balázs és Ughy Attila is őrizetben. Sulyok Tamás kitart a végsőkig? Erről is beszéltek vendégeink, ahogy Navracsics Tiborról is, aki csalódott a nemzeti tőkésosztályban. Akik pedig mindezeket átbeszélték Dévényi István műsorvezetése mellett: Csintalan Sándor, Lánczi Richárd, Szalma Botond és Szerető Szabolcs.

A KORÁBBI KÜLÜGYMINISZTER ELÁRULTA, SZIJJÁRTÓNAK BÖRTÖNBE KELL-E MENNIE

KLIKKTV / MÉLYVÍZ
Műsorvezető: NÉMETH PÉTER
2026.06.26.



Miközben a magyar belpolitikában továbbra is éles a szembenállás, Európában új diplomáciai folyamatok indultak el. Mit jelent a Tisza-kormány első külpolitikai sikere? Valóban újraéledhet a visegrádi együttműködés, és milyen állapotban van ma a Fidesz a történelmi választási vereség után? Ezekről a kérdésekről beszél a KlikkTV stúdiójában Balázs Péter volt külügyminiszter.

A beszélgetés elején a magyar politikai közbeszéd állapotát elemzik. Balázs Péter szerint érdemes különbséget tenni a korábbi évek félelemkeltésre épülő politikai kommunikációja és a jelenlegi kormány egységet hangsúlyozó üzenetei között. Úgy véli, a választási vereség után a Fidesz nehéz helyzetbe került, és csak akkor lehet esélye a megújulásra, ha nem csupán személyi változtatásokat hajt végre, hanem új politikai irányt és új arcokat is felmutat.

A műsor egyik központi témája a visegrádi együttműködés jövője. A volt külügyminiszter felidézi a V4 történetét, és arról beszél, hogy a Magyar Péter által kezdeményezett gödöllői találkozó fontos diplomáciai sikernek tekinthető. Szerinte az, hogy a lengyel, a cseh és a szlovák kormányfő elfogadta a magyar meghívást, azt jelzi, hogy ismét van politikai akarat a regionális együttműködés megerősítésére, amely az Európai Unióban komoly érdekérvényesítő erőt jelenthet.

Az interjúban szó esik az orosz–ukrán háború aktuális helyzetéről is. Balázs Péter szerint a konfliktus egyre inkább technológiai háborúvá alakult, ahol a drónok, a precíziós fegyverek és az innováció döntő szerepet játszanak. Úgy látja, Ukrajna nyugati támogatással egyre sikeresebben alkalmazkodik az új hadviseléshez, miközben Oroszország is jelentős erőforrásokat mozgósít a konfliktus fenntartására.

ULTIMÁTUMOT ADOTT MAGYAR PÉTER A LEGFŐBB ÜGYÉSZNEK AZ UKRÁN PÉNZSZÁLLÍTÓ-ÜGYBEN

KONTROLL
Szerző: KONTROLL
2026.06.25.



A június 25-i kormányülés utáni sajtótájékoztató.