2026. június 24., szerda

TÓTH ILDIKÓ: A NER ERNYŐCÉGEI ELTŰNNEK MAJD, AZ ALATTUK LÉVŐKRE SZÜKSÉG LESZ

KLUBRÁDIÓ / REGGELI SZEMÉLY
Műsorvezető: PARA-KOVÁTS IMRE
2026.06.23.



Háromszor sziporkázóan odafigyeltek ránk az oroszok, a negyediket szkippelni akartam, de ha csak üzleti szempontból nézzük, veszélyben éreztem a befektetéseinket – mondta Tóth Ildikó, a NER luxizásairól Hadházy Ákosnak szivárogtató üzletasszony a Reggeli személyben. A befektetőt kérdeztük a NER-es cégek sorsáról és a rendszer elitjének ízléséről is.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.